ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞIFirmamız Tekstil Sektörünün Askılı Tekstil Nakliyesi hizmetlerinde uzmandır. Askılı Tekstil Taşımacılığını doğru ve zamanında yapabilmek için özel taşıma ekipmanlarımız ve nakliye filomuzun askılı tekstil nakliyesine özel araçları vardır. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.

Karsaklı Taşımacılık  Evden Eve taşımacılığının yanı sıra Güvenli Ve Tam Zamanında Teslim anlayışı ile tekstilcilere özel hizmet veriyor. Araç filosunda askılı tekstil taşımasına yönelik olarak düzenlettiği kapalı kasa araçlar ile Türk Tekstil sektörünün yanında yer alıyor. Tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor.

Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi, askılı taşımacılık şehirler arası yapabilirsiniz.

GALERİ